2417/2010
Cyrus
“Gedeon Thommen” Dobbeltkaplset lommeur af 14 kt. guld. Ref. 59808. Støvkapsel af 14 kt. guld. Ø 54 mm. Vægt ca. 108 g. 1921.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Krakeleringer på skiven. Øsken af metal. Graveret.
Armbåndsure, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag
7 bud